Koszulki sportowe

Koszulki sportowe w bieżącej ofercie to koszulki dla ludzi bardzo aktywnych, którzy nie mogą obejść się bez adrenaliny. Nasze koszulki traktują o sportach ekstremalnych podkreślając wolność i nieograniczone możliwości osób, które je noszą.

Wiele osób decyduje się na zamówienie koszulek z własnym nadrukiem. Z tego rozwiązania chętnie korzystają grupy fanowskie skupione wokół jakiegoś sportu lub wspólnego wydarzenia. W swojej ofercie posiadamy zarówno koszulki bawełniane jak i poliestrowe – przeznaczone do bezpośredniego wykorzystania podczas ćwiczeń.

Z koszulek z nadrukiem bardzo często korzystają także amatorskie oraz profesjonalne kluby sportowe. Na koszulki sportowe można nanieść numery, które przydają się w celu łatwego odróżnienia zawodników na boisku. Oprócz tego koszulki sportowe powinny zawierać na przykład logo klubu i jego barwy, nazwisko zawodnika lub logo sponsorów meczu.

Nadruk na koszulki można nanieść na wiele sposobów. Najczęściej wykorzystywana jest technika sublimacji, która pozwala na naniesienie nadruku i zachowanie pełnej przewiewności koszulki. Co więcej, nadruk naniesiony na koszulkę taką metodą jest całkowicie niewyczuwalny, co powoduje, że koszulka sportowa jest bardzo wygodna i przyjemna dla ciała.

Nasza firma znajduje się w Lublinie. Zajmujemy się profesjonalnie produkcją koszulek z nadrukami i haftami, dlatego możesz mieć pewność, że zamówione u nas produkty będą charakteryzowały się najwyższą jakością. Nanosimy nadruki na dowolne koszulki, a nadruki wykonujemy zgodnie z zamówieniem klienta. Złożone u nas zamówienia na koszulki sportowe wykonujemy terminowo, a nasza firma oferuje konkurencyjne ceny na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą IcomPrint na naszej stronie oraz do skorzystania z naszych usług drukarskich.